Co my víme o tom, jak hluboká je králičí nora – Filmový dokument

 

reklamní sdělení

 

What The Bleep Do We Know – Down The Rabbit Hole (2004)

(Co víme o tom, jak hluboká je králičí nora)

Film, který kombinuje dokumentární styl, rozhovory, počítačovou animovanou grafiku a příběh, který předpokládá duchovní spojení mezi kvantovou fyzikou a vědomím.

Je to krásný příklad toho, jak je zákon přitažlivosti REÁLNÝ a lidé ho mohou použít ke změně svého života!

Tento dokumet zavede diváky na cestu odhalení tajemství života. Sledujte Amandu (Marlee Matlin – Vítězka Academy Award, která vykonává profesionální hereckou kariéru navzdory tomu, že z právního hlediska je hluchá. Je inspirativním vzorem pro mnoholidí.), rozvedenou ženu středního věku, která je vržena do světa, kde se věda a duchovnost sblíží.

Představuje odklon od konvenčního světonázoru. Požaduje od diváka fantazii a otevřenou mysl – nechce totiž nic víc než přinést důkazy pro přehodnocení dosud známého vnímání světa. Diváci jsou v podobné situaci jako Koperníkovi současníci, když je učenec na přelomu 15. a 16. století přesvdčoval, že Země není středem vesmíru. Film uvede diváka pomocí počítačových efektů a výpovědí několika předních světových fyziků, neurologů, molekulárních biologů, mystiků a duchovních činitelů do kvantové neurčitosti, kde se realita mění s každou další myšlenkou. Jedinečný filmový zážitek podobný snímkům Matrix, Vanilkové nebe či Minority Report, se díky svému žánrovému přesahu dostává blíže k podstatě pojmů Vědomí, Prostor a Realita.

reklamní sdělení

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..