Tajemství – Edice The Secret

 

reklamní sdělení

 
Zákon, který byl roky skrýván před zraky běžných lidí

Umění, které v rukou drželi potajmu nejmocnější lidé historie. Jediný svitek, jehož přečtení vedlo k poznání nejdůležitějšího zákona vesmíru, zákona přitažlivosti. Po tisíciletí se jediná kopie svitku obkreslená z navždy pohřbené smaragdové desky dostávala z rukou do rukou velkých učenců a její tajemství přivedly k životnímu úspěchu a moudrosti takové osobnosti jako Platon, Shakespear, Newton, Hugo, Edison, Lincoln, Einstein, Beethoven… A poprvé v historii toto Tajemství vstupuje na světlo světa a můžeme jej objevit i my.

 

EDICE TAJEMSTVÍ – The Secret

 

Filmový dokument:

Australské spisovatelce Rhondě Byrne se podařilo něco, co se dá považovat za čirý zázrak. Prozradila lidem ono Tajemství, jenž vložila do svého filmového dokumentu The Secret. Přizvala sem desítky duchovních vůdců, učenců a zasvěcenců, kteří se počítají mezi nejslavnější a nejvlivnější lidi. To oni usedli před kameru a rozpovídávají se o svém osudu, ale hlavně o tom, jak dosáhnout toho, co chcete. Jak dosáhnout toho co si nejvíce ze svého srdce přejete. Chcete se stát astronautem? Pracovat na tajném projektu? Či žít v pohádkovém blahobytu, šťastný s velkou rodinou a v domě svých snů? Takových otázek by se dalo položit miliardy a stejně velký je i počet přání, jenž si lidé na tomto světě kdy jen pomysleli. Tuto houževnatě utajovanou nauku či způsob myšlení chovali v největším utajení faraoni, králové, šlechticové a všichni vlivní svého času. Tajemství se dostávalo do rukou jen vyvoleným. Nyní se ale tajemná přikrývka strhává a Tajemství je tu pro každého za nás.

Tento dokument se stal během několika měsíců bestsellerem a vedl k největšímu nárůstu bohatství čtenářů a diváků ze všech děl odvětví osobního rozvoje.

Film o němž i Oprah Winfrey ve svém pořadu prohlásila, že je přesně tím, co se snažila celé roky svým divákům předat, je už nyní i v České Republice. Máme tak možnost nahlédnout pod závoj Tajemství úspěchu. Z úst nejvlivnějších myslitelů a vědců současnosti se můžeme naučit ovládat zákon přitažlivosti, kterým sobě i své rodině darujeme nový život v hojnosti.

Knihy:

Tajemství

Stojíte na prahu poznání

Fragmenty velkého tajemství se objevují v legendách, mýtech a filozofiích po celá staletí, jen znát tu správnou šifru. Kniha, kterou právě držíte v rukou, shromáždila moudrost předchozích generací a naučí vás dosáhnout všeho, co si přejete – v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí.

Pochopíte skryté síly, které ve vás dřímají, a odhalíte jejich moc

Učení novodobých mistrů, kteří štěstí, zdraví a bohatství dosáhli, vám ukáže, jak lze tajemství spokojeného života aplikovat na každém kroku.

Moc

Toto je učebnice největší síly ve vesmíru. Díky moci budete mít všechno, co chcete

Bez ní byste se nenarodili. Bez ní by na planetě nebyl jediný člověk. Každý objev, vynález a stvoření z ní vychází. Dokonalé zdraví, neuvěřitelné vztahy, kariéra, kterou budete milovat, život plný štěstí, peníze, které potřebujete, abyste mohli existovat, dělat a vlastnit všechno, co chcete, to vše vychází z moci. Život vašich snů vám byl odjakživa blíž, než jste si uvědomovali, protože moc – mít všechno dobro života – se skrývá přímo ve vás.

Kouzlo

Posvátné texty mystifikovaly, mátly a zneklidňovaly čtenáře po více než dvacet století

V průběhu dějin pouze pár lidí pochopilo, že slova jsou jako hádanka. A jakmile ji vyluštíte, odhalíte jedinečné tajemství, díky němuž se vám před očima otevře nový svět. Právě tuto převratnou schopnost porozumění přináší Rhonda Byrne v knize Kouzlo. Vezme vás na cestu, která potrvá 28 dní, a při ní vás naučí, jak tuto znalost využít v běžném životě. Není důležité, kde jste, kdo jste či jaká je vaše momentální situace.

Kouzlo vám změní život za všech okolností

Hrdina

Zatím poslední kniha z pera úspěšné autorky celosvětového bestselleru Tajemství, jehož se po celém světě prodalo přes 25 milionů výtisků. Autorka se nyní obrací k čtenářům s poselstvím, že každý je jedinečný, každý se narodil s něčím, co nemůže nabídnout žádný jiný ze sedmi miliard žijících na naší planetě. Tucet z nejúspěšnějších lidí světa vám ukáže, jaká konkrétní životní cesta leží před vámi.

reklamní sdělení

 

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..